Obchodní podmínky:
Zákazníkům doporučuji se seznámit s těmito obchodními a dodacími podmínkami, které jsou zde uvedeny. Pro úspěšný nákup u nás.

Prodávající:
III MTS  Tomáš Strakoš ( prodej modelů a modelářských potřeb, numismatiky a notafilie ) nejsem plátce DPH.
Františka Hajdy 30/1240
Ostrava Hrabůvka
70030
Česká republika
IČ: 692129996    DIČ: CZ7201205528

Strakoš s.r.o.  ( Prodej zlatých mincí a medailí ) osvobozeno od DPH.
Františka Hajdy 30/1240
Ostrava Hrabůvka
70030
Česká republika
IČ: 29454751
      
Dodací podmínky:
Při platbě na účet předem je účtováno poštovné 130,- Kč. Zboží zasíláme jen Českou poštou, každá zásilka je pojištěna a odesíláme emailem info o odeslání tj. podací číslo zásilky.
Osobní odběr je možný  jen na základě domluvy.

Platební podmínky:
Úhrada platby se provádí bankovním převodem na účet:
FIO banka 2300989374/2010 MTS Tomáš Strakoš
( platby za  modely a modelářské potřeby, numismatika a notafilie )

FIO banka 2600319049/2010 Strakoš s.r.o.
( platby za zlaté mince a medaile )

V případě, že zákazník platbu svévolně a bez vědomí a souhlasu prodejce upraví za zboží a poštovné, bude mu jeho platba vrácena zpět jako špatně navedená a zákazník bude písemně vyzván k opravě platby a k znovu navedení.
Neakceptace těchto podmínek povede ke zrušení objednávky zákazníka.

Záruka a reklamace:
Záruka na zboží je poskytnuta v souladu s obecně platnými právními předpisy. Záruční doba je 24 měsíců a začíná běžet ode dne převzetí zboží zákazníkem. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávnou manipulací a použitím výrobku a skladováním. Záruka se dále nevztahuje na zboží z komise.
Reklamační list musí obsahovat datum dodání, zboží, název výrobku, popis závady. Zboží na kterém je uplatněna reklamace musí být vráceno v původním obalu/stavu spolu s dokladem o koupi. V případě oprávněné reklamace bude zboží vyměněno kus za kus nebo vrácena kupní cena zboží.
Zjistí-li kupující při převzetí zboží od dopravce známky poškození, musí neprodleně zkontrolovat obsah zásilky, zda není poškozena přepravou. Pokud ano, pak je povinen kupující ihned informovat přepravce a zároveň prodávajícího. Prodávajícímu tuto skutečnost sdělit písemně na kontaktní adresu nebo e-mailem nejpozději do 2 dnů od převzetí zboží. Za vzniklou škodu při přepravě odpovídá přepravce.

Vrácení zboží:
Kupující má právo podle občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů ode dne převzetí zboží. Zboží musí být vráceno nepoškozené, nepoužité, v kompletním stavu spolu s nepoškozeným původním obalem a dokladem o koupi. Vrácení zboží je na náklady kupujícího. Po obdržení vráceného zboží, Vám vrátíme kupní cenu zboží a poštovné, převodem na Váš účet.

Ochrana osobních dat:

Vaše osobní data a údaje o Vás se zavazujeme použít jen výhradně k vyřízení a odeslání objednávky. Tyto nebudou poskytnuty v žádném případě  dalším osobám a subjektům.

Závěrečná ustanovení:

Potvrzením objednávky zákazník souhlasí s uvedenými podmínkami nákupu v internetové prodejně www.mts-modely.eu. Vzniklá kupní smlouva, pokud není výslovně stanoveno jinak v obchodních a dodacích podmínkách a z ní plynoucí práva a povinnosti se řídí Obchodním zákoníkem.

Informační oznámení: "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."